Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Auto pre nového Jamesa Bonda. Predstavil ho Jaguár

Naomie Harris Jaguar Land Rover
17. septembra 2015 Zdroj mashable.com Tlačiť

James Bond, aj bez ohľadu na najnovší film, ktorý by sa mal v kinách objaviť už toho roku, prosto potrebuje nejaké dobré „mašiny“, aby mohol bojovať s tými najhoršími z najhorších, keďže aj oni sami nezriedka disponujú priam hrôzostrašnými vozidlami. Toto sa, zdá sa, naplní aj vo filme Spectre.

Jaguar a Land Rover by sa už čoskoro mali podeliť o ďalšie zábery týchto neuveriteľných vozidiel

Aby sa úspech najznámejšieho britského tajného agenta podarilo zabezpečiť, Jaguar Land Rover poskytol produkcii nového filmu tri osobité a výrazné vozidlá: Jaguar C-X75, Range Rover Sport SVR a vysoko modifikovaný Land Rover Defender.

Autá odhalili vo Franfurkte hviezdy Spectre Naomie Harris (Moneypenny) a David Bautista (Hinx).

Superauto C-X75, ktoré vo filme riadi Hinx, je najprogresívnejšie auto, aké kedy Jaguar postavil – ak to už neprezradila medená farba a nožnicové dvere.

Doteraz najsilnejší model Land Rover, konkrétne model SVR, bol použitý v scénach, odohrávajúcich sa v Rakúsku – pravdepodobne s pedálom pritlačeným až na podlahu.

Nakoniec tu máme Defender, ktorý bol pre potreby filmu opatrený 37-palcovými pneumatikami. Vďaka nim auto pôsobí skutočne odstrašujúco. Navyše plnia aj praktickú funkciu – pomáhajú chrániť podvozok automobilu v extrémnych podmienkach, ktorým ho produkcia vystavila.

Ak sa zaujímate o najnovšie osudy najznámejšieho agenta s povolením zabíjať, ale rovnako vás nenechávajú chladnými tieto britské „strojovne“, rozhodne sledujte web. Značky Jaguar a Land Rover by sa totiž už čoskoro mali s nami všetkými podeliť o ďalšie zábery týchto neuveriteľných vozidiel.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Relax

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

apríl

26apr6:30Cash Flow - Prehľad peňažných tokov podľa súčasnej právnej úpravy6:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Cash flow

09máj6:30BOZP v stavebníctve – "Vyhláška MPSVaR SR č. 147/2013 a jej novely : vyhl. MPSVaR SR 46/2014 a vyhláška MPSVaR SR č. 100/20156:30 Udalosť usporiadaná: s.r.o Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:BOZP

10máj6:30Registrácie v sociálnej poisťovni a v zdravotnej poisťovni - prehľad povinností mzdovej účtovníčky6:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody,Personalistika

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikám

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií. Všeobecné obchodné podmienky | Kontakt
OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X