Čo ste ochotní urobiť za 100 EUR?

11. februára 2012
Čo ste ochotní urobiť za 100 EUR?
Jaspravim.sk

(PR) Budete prekvapení, aký zaujímavý výsledok môže priniesť spojenie nezamestnanosti, nudy na internete a vašej kreativity. Podľa výskumov sú so svojou prácou najviac spokojní živnostníci. Stále je však veľa ľudí, ktorí si živnosť nezaložia buď zo strachu, alebo z neistoty. Napriek tomu sa však počet živnostníkov z roka na rok zvyšuje…Našťastie, dnešná doba ponúka veľa alternatív, ktoré umožňujú ľuďom zarobiť si peniaze legálne prostredníctvom internetu, a zároveň ušetria malým podnikateľom peniaze za služby. Súčasná neľahká ekonomická situácia núti firmy hľadať možnosti, ako znížiť náklady.

A práve využívanie služieb šikovných užívateľov internetu môže uľahčiť ich fungovanie. Nielenže ušetria náklady na potenciálneho zamestnanca, ktorý by možno neskôr nemal čo robiť, nemusia tiež kontaktovať a hľadať firmy, ktoré by si za špecifické služby vypýtali oveľa vyššie sumy. Využívanie kreatívnych schopností overených užívateľov na internetových stránkach, ako je napríklad Jaspravim.sk, stojí maximálne 100 EUR.Ľudia, ktorí majú prístup na internet, si tak svojou šikovnosťou a talentom môžu výrazne finančne prilepšiť. Ponúknu svoju službu – návrh firemnej vizitky, loga, reklamný text, a keď si ich niekto vyberie a službu urobia k spokojnosti druhej strany, dostanú zaplatené.

 

Aby bol celý proces jednoduchý, vypustili sme vyjednávanie z nákupného procesu. Ľudia ponúknu, čo urobia a za koľko to presne urobia, a predávajúci si to kúpi v prípade, že s tým súhlasí. Peniaze sú celý čas uložené u Jaspravim.sk, takže riziko pre kupujúceho a  predávajúceho je nulové.

 

Stránka Jaspravim.sk ponúka optimálne riešenie pre ľudí, ktorí si chcú zlepšiť svoju finančnú situáciu, a pre kupujúcich, ktorí hľadajú nižšie ceny a priestor na ušetrenie peňazí. Pridanie inzerátu je bezplatné pre ľudí, ktorí chcú ponúkať svoje služby a produkty na stránke Jaspravim.sk. Stránka si strhne poplatok až vtedy, keď sa služby predá, takže predávajúceho to nič nestojí. Idea k vytvoreniu tejto komunitnej stránky, ktorá chce týmto spôsobom pomáhať vznikla, keď zakladatelia hľadali niekoho, kto by im napísal rýchlo a profesionálne tlačovú správu pre ich myšlienku.Je čas, aby slovenskí užívatelia internetu zobrali svoju šikovnosť do vlastných rúk a ponúkli ju. V konkurencii iných šikovných zistia, či ich služby a ceny sú tie správne.

Odporúčané články

Čo si o tom myslíte?