Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo ste ochotní urobiť za 100 EUR?

Čo ste ochotní urobiť za 100 EUR?
Jaspravim.sk
11. februára 2012 Tlačiť

(PR) Budete prekvapení, aký zaujímavý výsledok môže priniesť spojenie nezamestnanosti, nudy na internete a vašej kreativity. Podľa výskumov sú so svojou prácou najviac spokojní živnostníci. Stále je však veľa ľudí, ktorí si živnosť nezaložia buď zo strachu, alebo z neistoty. Napriek tomu sa však počet živnostníkov z roka na rok zvyšuje…Našťastie, dnešná doba ponúka veľa alternatív, ktoré umožňujú ľuďom zarobiť si peniaze legálne prostredníctvom internetu, a zároveň ušetria malým podnikateľom peniaze za služby. Súčasná neľahká ekonomická situácia núti firmy hľadať možnosti, ako znížiť náklady.

A práve využívanie služieb šikovných užívateľov internetu môže uľahčiť ich fungovanie. Nielenže ušetria náklady na potenciálneho zamestnanca, ktorý by možno neskôr nemal čo robiť, nemusia tiež kontaktovať a hľadať firmy, ktoré by si za špecifické služby vypýtali oveľa vyššie sumy. Využívanie kreatívnych schopností overených užívateľov na internetových stránkach, ako je napríklad Jaspravim.sk, stojí maximálne 100 EUR.Ľudia, ktorí majú prístup na internet, si tak svojou šikovnosťou a talentom môžu výrazne finančne prilepšiť. Ponúknu svoju službu – návrh firemnej vizitky, loga, reklamný text, a keď si ich niekto vyberie a službu urobia k spokojnosti druhej strany, dostanú zaplatené.

 

Aby bol celý proces jednoduchý, vypustili sme vyjednávanie z nákupného procesu. Ľudia ponúknu, čo urobia a za koľko to presne urobia, a predávajúci si to kúpi v prípade, že s tým súhlasí. Peniaze sú celý čas uložené u Jaspravim.sk, takže riziko pre kupujúceho a  predávajúceho je nulové.

 

Stránka Jaspravim.sk ponúka optimálne riešenie pre ľudí, ktorí si chcú zlepšiť svoju finančnú situáciu, a pre kupujúcich, ktorí hľadajú nižšie ceny a priestor na ušetrenie peňazí. Pridanie inzerátu je bezplatné pre ľudí, ktorí chcú ponúkať svoje služby a produkty na stránke Jaspravim.sk. Stránka si strhne poplatok až vtedy, keď sa služby predá, takže predávajúceho to nič nestojí. Idea k vytvoreniu tejto komunitnej stránky, ktorá chce týmto spôsobom pomáhať vznikla, keď zakladatelia hľadali niekoho, kto by im napísal rýchlo a profesionálne tlačovú správu pre ich myšlienku.Je čas, aby slovenskí užívatelia internetu zobrali svoju šikovnosť do vlastných rúk a ponúkli ju. V konkurencii iných šikovných zistia, či ich služby a ceny sú tie správne.

Odporúčané ebooky

Odporúčané články

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Podnikam.sk

Z kategórie Ekonomika

Najčítanejšie za 24 hodín

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Doprava
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Riadenie firmy
Samospráva
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
žiadny

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikám

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií. Všeobecné obchodné podmienky
OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...