Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Novinky na Podnikam.sk

Start line
Start line child in sneakers standing next to chalk starting line on blackboard
10. novembra 2017 Zdroj podnikam.sk Tlačiť

Pripravte sa s nami na zmeny v legislatíve v roku 2018. Pôjde nielen o zmeny v daniach a účtovníctve, na ktoré sme už každoročné zvyknutí, ale v priebehu roka nás čaká aj veľká zmena v oblasti ochrany osobných údajov, či zmeny v používaní elektronickej registračnej pokladnice. O všetkých legislatívnych zmenách, ako aj o vašich povinnostiach vás budeme pravidelne informovať a prinesieme vám tiež veľa rád, tipov, či príkladov z praxe.

Od dnes sa portál Podnikam.sk mení, aby sme vám poskytli ešte viac odborných informácií potrebných pre vaše podnikanie. Každý nový člen Klubu Podnikam.sk, alebo člen, ktorý si predplatné predĺži má od dneška prístup nielen k množstvu príspevkov z oblasti podnikania, daní, účtovníctva, odvodov, manažmentu a marketingu, ale aj ku všetkým ebookom v celkovej hodnote až 218,90 Eur.

Ak by ste predsa len nenašli odpoveď na váš konkrétny problém s podnikaním ponúkame vám novú možnosť riešenia. Ako člen Klubu Podnikam.sk máte nárok až na 5 odpovedí ročne od odborníkov na vaše otázky súvisiace s podnikaním.

Samozrejmosťou pre členov Klubu Podnikam.sk sú aj aktuálne tlačivá, vzory kníh v jednoduchom účtovníctve, či vzory daňových priznaní, ako aj množstvo praktických príkladov pri článkoch.

To však stále nie je všetko čo členstvom v Klube získate. Každý člen má totiž nárok až na 15% zľavu zo seminára, na ktorý sa prihlási prostredníctvom portálu podnikam.sk.

Ak ste členom Klubu Podnikam.sk taktiež získate automaticky nárok na vášho produktu, služby, alebo firmy v katalógu Podnikam.sk v hodnote 49 Eur.

Výhodou členstva je aj možnosť vypnutia zobrazovania reklamných bannerov na webstránke podnikam.sk.

Toto všetko môžete získať iba za cenu 7,90 Eur mesačne pri 12 mesačnej platbe naraz. Veríme, že vám stránka Podnikam.sk pomôže pri riešení každodenných problémov spojených s vašim podnikaním.

 

Odporúčané ebooky

Odporúčané články

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
DPH - Daň z pridanej hodnoty
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
Legislatíva, zákony
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Personalistika
Pracovné právo
Právo
Riadenie firmy
Samospráva
Školstvo
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Verejná správa
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny

november

15nov - 15decCelý deňDaň z príjmu fyzickej osoby - Odvedenie sumy na zabezpečenie dane z príjmov platiteľom podľa § 44(Celý deň) Typ Udalosti:Povinnosti

27novCelý deňSpotrebná daň z liehu - Podanie daňového priznania za spotrebné dane za predchádzajúci kalendárny mesiac a zaplatenie týchto daní(Celý deň: pondelok) Typ Udalosti:Povinnosti

27novCelý deňSpotrebná daň z tabakových výrobkov - Podanie oznámenia o množstve cigariet uvedených do daňového voľného obehu(Celý deň: pondelok) Typ Udalosti:Povinnosti

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikám

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií. Všeobecné obchodné podmienky | Kontakt
OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...