Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Login
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Obchodné Podmienky

Produkty predávané na http://eshop.podnikam.sk sú produktami dodávateľov (tretích strán). Jednotliví dodávatelia plne zodpovedajú za včasné doručenie objednaného produktu klientovi, fakturáciu ako aj riešenie prípadných reklamácií.

Dodávatelia

Dodávateľ
Dodacie a obchodné podmienky
SITA Slovenská informačná a tlačová agentúra, a.s. so sídlom Mýtna 15, Bratislava Doručenie zadarmo
VERLAG DASHÖFER, vydavateľstvo, s.r.o. so sídlom Železničiarska 13,814 99  Bratislava 1 Doručenie zadarmo

Kontakty na dodávateľov nájdete tu.

Prevádzkovateľ a dodávatelia si vyhradzujú právo na úpravu cien produktov.

Dodacie a platobné podmienky

Produkty sú zasielané na dobierku alebo doporučene. V zásielke je priložená faktúra, ktorá sa uhrádza dobierkou prípadne prevodným príkazom.

Ochrana osobných údajov

Poskytnuté údaje môžu byť použité na marketingový výskum, teleslužby, reklamu a naviazanie obchodov pre existujúce i budúce produkty, prípadne služby alebo iné médiá pre prevádzkovateľa Podnikam.SK a dodávateľov produktov. Údaje budú použité výhradne prevádzkovateľom Podnikam.SK a dodávateľom produktu a nebudú poskytnuté tretím osobám. Vaše dáta môžete nechať kedykoľvek zmeniť alebo vymazať.

Zákaz kopírovania, distribúcie a reprodukcie

Všetky práva sú vyhradené, hlavne právo na kopírovanie, distribúciu a preklad. Žiadna časť nesmie byť akoukoľvek formou (tlačou, ako fotokópie, elektronickými či inými metódami) reprodukovaná bez písomného súhlasu vydavateľstva.

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...